Sepetim(0)
:
0,00 TL
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
İçerik Menü

Garanti ve İade Koşulları

İnternet ve Telefon Üzerinden Verilen Siparişlerde İade Şartları:

1.      İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. İade isteğinizin kabul edilebilmesi için ürünlerin orijinal kutusunda ve ambalajı bozulmamış olması gerekmektedir.
 

2.      İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte, ürüne ait fatura aslının da tarafımıza mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
 

3.      Montajı yapılmış ve kesilerek satılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 

4.      İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise iade işlemlerinde kargo ücreti size aittir.

 

Dikkat Etmeniz Gereken Diğer Konular

1.      Ürünü teslim alırken mutlaka Video çekerek kayıt altına alıp kontrol ediniz. Hasar sigortası kapsamına girebilmesi için teslimatın yapıldığı gün 0532 278 36 39 BanyoToptanSatış Müşteri Hattını aramanız ve durumu bize bildirmeniz gerekmektedir. Görevlendirdiğimiz kargo şirketi size tekrar ulaşacak ve ürünü sizden teslim alacaktır.
 

2.      Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal etmek isterseniz, iptal talebinizi BanyoToptanSatıs Müşteri Hattına ( 0532 278 36 39 ) bildirmeniz yeterli olacaktır.
 

3.      Satışı yapılan ürünlerin garanti süreleri en az 2 yıldır. Bazı firmaların vermiş olduğu garantiler bu süreden daha uzun olabilir. Ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 

Mağazalarımızda Geçerli Ürün İade Şartlarımız Aşağıdaki Gibidir

Maliye Bakanlığının 24 / 04 / 1996 tarih ve 22620 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 54 seri nolu tebliği ve Katma Değer Vergisi Kanunu 8 / 2 maddesi hükmü gereğince 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Kanununu kapsamında müşterilerimiz tarafından satın alınan mallara ilişkin faturaları veya yazarkasa fişlerini ibraz etmeleri yasal zorunluluk teşkil etmektedir.

- Müşterilerimiz tarafından iade edilen mallara ilişkin para iadeleri, iade edilen mala ait kasa fişi veya faturada belirtilen ödeme türüne göre yapılacaktırBuna göre; müşterilerimiz tarafından iade edilen mal bedeli olarak yapılan ödemeler için slip veya faturada yer alan ödeme şekline göre birebir iade yapılacaktır.

1.      Garanti kapsamında olan malların iadesi söz konusu olduğunda, yetkili servis raporu gerekmektedir.
 

2.      Şirketimizce defolu veya ayıplı olduğu belirtilerek satılan mallar için iade veya değiştirme işlemi yapılmayacaktır
 

3.      Kesilerek satılan, özel siparişle satılan, renk makinası ile yapılan ürünlerin iadesi yoktur.
 

4.      Şirket adına alınan ürünlerin iadesinde yasal olarak iade faturası getirilmesi gerekmektedir.
 

İade etmek istediğiniz ürünler; Ambalaj açılmadan 14 gün içerisinde fiş ya da fatura ve kredi kartı ile ödeme yapıldıysa kredi kart slibi ibraz edilmesi şartıyla iade alınmaktadır. Üründe ayıp olması halinde ise 4077 sayılı kanun uygulanır.

Tüketicinin Korunması Kanundan kaynaklı tüm haklarınız saklı olmak üzere, hızlı değişen stok, tedarik koşullarındaki değişimler nedeni ile ürün değişimi yerine iade işlemi yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.